Ana sayfa ÜrünlerLaminer Hava Akış Sistemi

İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi

Sertifika
iyi kalite Temiz Oda Kabini satış için
iyi kalite Temiz Oda Kabini satış için
Müşteri yorumları
Firmamızdan bizim şeker fabrikası için 6 setleri Panjur Kapı satın aldık. İyi kalite! İyi sevice! Diğer temiz oda ekipmanlarını şirketinizden daha sonra satın alacağız.

—— Bay Bob Mccabe

Bu yıl bir cep telefonu ekran elektroniği temiz fabrika inşa edeceğiz. Biz Hongkong YaNing'e ihtiyaç duyduğumuz ürünlerin bir listesini, beklenmedik bir şekilde, çok yakında bana çok detaylı bir teklif ve çizimler verdiler ve bize çok iyi tavsiyeler verdiler. Çok profesyonel, iyi hizmet, iyi ürün kalitesi! Sipariş vermeye karar verdik.

—— Bay Manh

Ben sohbet şimdi

İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi

Çin İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi Tedarikçi
İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi Tedarikçi İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi Tedarikçi İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi Tedarikçi

Büyük resim :  İlaç Mühendisliği için Toz Boya Çelik Laminer Hava Akışı Sistemi Tavan Ünitesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: YN
Sertifika: CE/ISO
Model numarası: YN-LC-1400

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: reconsideration
Ambalaj bilgileri: İlk kartonda, daha sonra ahşap tepsi ya da gereği olarak
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: laminer akış tavan ünitesi Arıtma seviyeleri: Sınıf 100
Belirtimi: 1500 * 800 * 500mm Hepa boyutu: 610 * 305 * 292 mm
Hepa Adet: 4-8 adet Adhibition: İlaç fabrikası
Boyutu: Özelleştir Malzeme: Toz boya çelik, paslanmaz çelik
Garanti: 12 ay

İlaç mühendisliği için ISO standart toz boya çelik laminer akış tavan ünitesi

1. Laminer hava akımı tavan açıklaması

LAF tipi temiz laminer akış kaputu, yerel A sınıfı ortam sağlayan dikey tek yönlü akışlı, tozsuz aseptik arıtma ekipmanıdır; İlaç endüstrisinde, A Sınıfı temiz ortamda A Sınıfı oluşturmak için yaygın olarak kullanılır veya B Sınıfı A da temiz bir ortamda yaratılır.

LAF tipi temiz laminer akış başlığı, dikey tek yönlü hava akışını benimser ve hava, hava akışındaki büyük toz parçacıklarının işlenmesi için ilk olarak ilk filtreden geçirilir. Ön işlemden geçirilmiş hava daha sonra, yüksek verimli filtreyi tamamen korumak için yüksek verimli bir filtreden ikincil filtrelemeye tabi tutulur. Santrifüj fan tarafından sağlanan basınç altında, temizlik gereksinimlerini karşılamak için yüksek verimli filtre kullanılır. Bu, çalışma alanında proses gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede temizlik sağlar.

2. Laminer hava akış kaputu avantajları

100 sınıfı hava besleme tavanları - tozsuz arıtma tavan üreticileri yeni ikinci nesil Alman FFA teknolojisi laminer akış arıtma tavanı, laminer akış tavanları temiz ameliyathane, laminer akış temiz hava besleme terminali koyar, hem verimli filtrasyon, akış ve hava akışı Efekt. Laminer tavan yapısının rasyonelliği, ameliyathanenin hava besleme etkisini, arıtma seviyesini, dikey hava besleme modunu ve ameliyathane için özel paslanmaz çelik laminer hava besleme tavanını doğrudan etkiler: laminer hava besleme tavanı, uygun şekilde gelişir uluslararası ve yerel norm ve teknolojiler ile. On yıldan fazla gerçek hastane kullanım tecrübesi birikmiş, gelişmiş ve makul bir yapıya kavuşturulmuş, Sınıf I, II, III ameliyathane, kutu soğuk tabla spreyi, paslanmaz çelik çerçeve, güzel ve dayanıklı olarak ayrılmıştır. Temiz hava besleme tavan cihazı, yurtiçi ve yurtdışındaki önde gelen kaçak bariyer teknolojisine dayanmaktadır. Bu cihazın kullanımı, hava akışını temiz odaya makul bir şekilde dağıtabilir ve odanın temizliğini etkin bir şekilde sağlayabilir (100 hava besleme yüzeyi).

3. Laminer hava akımı tavan Parametresi

Model / parametre Sınıf Ⅰ Sınıf Ⅱ Sınıf Ⅲ
verim % 99.99
Rüzgar hızı (m / s) 0.45 0.3 0.23
Hava besleme boyutu (mm) 2600 x 2400 2600 x 1800 2600 x 1400
Sınır boyut (mm) 2680 x 2480 x 500 2680 x 1880 x 500 2680 x 1480 x 500
Hepa boyutu ve adet 610 * 305 * 292mm 8 adet 610 * 305 * 292mm 6 adet 610 * 305 * 292mm 4 adet
Kullanım fırsat Sınıf Ⅰ Özel temiz ameliyathane. Sınıf ⅡStandart temiz ameliyat odası. Sınıf Ⅲ Genel temiz ameliyathane.

İletişim bilgileri
Hongkong Yaning Purification industrial Co.,Limited

İlgili kişi: Nicole

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)